Back to top

Wyburzenia i rozbiórki w Lublinie

Naszym klientom oferujemy profesjonalnie przeprowadzone wyburzenia i rozbiórki na terenie Lublina i okolic. Zakres naszych usług obejmuje demontaż oraz usunięcie konkretnego obiektu budowlanego w całości lub wyłącznie jego wybranej części. Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku sprawia, że ogół prac wykonujemy szybko, sprawnie, przy użyciu wysokiej jakości nowoczesnego sprzętu, który pozwala nam na przeprowadzanie robót w każdych warunkach, nawet w okolicy centrum dużych miast.

Jak pracujemy?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma jednej i uniwersalnej metody na przeprowadzenie sprawnej rozbiórki budynku. Profesjonalizm naszej pracy objawia się w skrupulatnym przygotowaniu do wszelkich robót wyburzeniowych. Posiadanie specjalistycznego sprzętu znacznie ułatwia nasze zadanie oraz skraca czas potrzebny na realizację zlecenia. Po zakończeniu wyburzenia zajmujemy się uprzątnięciem placu budowy oraz wywiezieniem gruzu za pomocą kontenerów budowlanych. Nasze usługi obejmują również utylizację odpadów.

Szczegółowy zakres robót w trakcie wyburzeń i rozbiórek

Zakres prac, jakie oferujemy w trakcie wyburzeń i rozbiórek obejmuje w szczególności:

  • ręczny i mechaniczny demontaż ścian działowych,
  • rozbiórkę ścian nośnych,
  • rozkręcanie konstrukcji stalowych,
  • demontaż pozostałych fragmentów obiektu,
  • prace ziemne,
  • wywóz gruzu i pozostałych odpadów budowlanych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne podejście do wszelkich prac związanych z wyburzeniem budynków. W celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Skontaktuj się z nami!

tel. 605 133 133