Back to top

PW Stachyra – kruszywa, transport maszyn, wyburzenia

Jakie kontenery wykorzystuje się na placach budów?

Kontenery budowlane to obecnie podstawowe wyposażenie każdego terenu, na którym prowadzone są prace budowlane lub różnego rodzaju rozbiórki budynków czy remonty. Służą przede wszystkim do składowania odpadów oraz ich późniejszego wywozu. Większość z nich dostępna jest w różnych rozmiarach, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie do ilości odpadów budowlanych, która musi zostać usunięta z danego terenu. Czytaj dalej


Wyburzanie budynku krok po kroku

Wyburzanie budynku jest jedną z podstawowych usług budowlanych świadczonych przez profesjonalne firmy. Bardzo często można znaleźć oferty kupna atrakcyjnej działki, na której znajduje się stary budynek, lecz niestety nie opłaca się go remontować. Wówczas w celu postawienia np. nowoczesnego domu jednorodzinnego konieczne jest przeprowadzenie prac wyburzeniowych. Jak przebiega ten proces?

Czytaj dalej


Rodzaje kruszyw budowlanych

Kruszywa od wielu lat są wykorzystywane w budownictwie podczas różnych czynności. Jest to między innymi jeden z podstawowych składników betonu. Bardzo często służą także do wysypywania powierzchni w celu jej wzmocnienia. Firmy budowlane mają możliwość skorzystania z wielu różnego rodzaju kruszyw, a każde z nich ma zróżnicowane właściwości. Które z nich należą do najchętniej i najczęściej wybieranych?

Czytaj dalejJeśli zależy Ci na

Wieloletnim doświadczeniu
Solidnym wykonaniu
Szerokiej ofercie
test
Wykwalifikowanym zespole
Profesjonalnym podejściu
Terminowości

Skontaktuj się z nami!

tel. 605 133 133